Blog

Google Partner, korzyści płynące z członkostwa w programie.

Autor:  Patrycja Pałka
19.12.2019
Oceń wpis:
średnia ocen:   4.3/5 - liczba głosów:   6
Głos został już oddany
Dziękujemy za ocenę

Reklama w Internecie, SEO i SEM oraz branża e-marketingowa - to obszary, które stale ewoluują, dostarczając innowacyjnych narzędzi i wciąż nowych rozwiązań. Aby dotrzymać kroku prężnemu rozwojowi oraz możliwościom, jakie daje Google, niezbędna jest aktualna wiedza. Szczególnie z uwagi na fakt, że kampanie Google Ads to kluczowy aspekt decydujący o osiągnięciu sukcesu, którego najlepszym wynikiem jest wzrost przychodów z inwestycji włożonej w reklamę.

Nasza firma, jako stale dążąca do rozwoju i zdobywania wiedzy agencja, doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego uzyskanie Certyfikatu Google Parters, poprzedzone odpowiednimi działaniami, było dla nas oczywistym krokiem.

Z dumą więc możemy pochwalić się członkostwem w programie Google Partners.

Google Partners to program stworzony z myślą o agencjach reklamowych i firmach zarządzających kontami Google Ads w imieniu marek i przedsiębiorstw. XXI wiek i łatwy dostęp do informacji wykształciły bardzo świadome grono klientów, którzy - wybierając firmę kierującą kampaniami w Internecie oraz przeznaczonymi na nie środkami - biorą pod uwagę wachlarz istotnych aspektów. Przedsiębiorca, decydując się na inwestycję w Google Ads szuka zatem agencji, nie tylko godnej zaufania, ale także umiejętnie wykorzystującej wiedzę i branżowe niuanse. Współczesny rynek z każdej strony zalewa nas propozycjami i ofertami firm deklarujących takowe umiejętności, dlatego możliwość dokonywania selekcji, stworzona przez samego giganta Google, to strzał w dziesiątkę!
Google Partners to liczne zalety, nie tylko dla nas, ale też przede wszystkim — dla naszych Klientów.

 

A co konkretnie wyróżnia nas na rynku? Sprawdźcie w dzisiejszej infografice!

Miłej lektury!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Paweł KowalskiObsługa klienta kluczowego
Oceń wpis:
średnia ocen:   4.3/5 - liczba głosów:   6
Głos został już oddany
Dziękujemy za ocenę

Komentarze

Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF.PL KOWALSKI PAWEŁCZAK S.K.A. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.