Blog

Generator ofert – dlaczego to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy?
Magdalena Krawczyńska
25.01.2023
Jak uprościć pracę w firmie? To pozornie łatwe pytanie zadają sobie przedsiębiorcy na całym świecie. Ty również szukasz narzędzia, które przyspieszy rozwój Twojej działalności? Poznaj więc Generator ofert i sprawdź, czy to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie!
Narzędzia wykorzystywane w naszej agencji i sposób na produktywność
Oliwia Wachowska
08.04.2022
Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach i narzędziach, które wykorzystujemy każdego dnia w naszym biurze? Mamy nadzieję, że w dzisiejszym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!
10 lat IBIF.PL
Zespół IBIF.PL
18.12.2020
Powstanie IBIF.PL wzięło się z chęci działania na własnych zasadach, potrzeby tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dążenia do wdrażania usprawnień dla biznesu. Dziesięć lat temu w młodych i kreatywnych głowach zrodził się pomysł, który dziś owocuje w prężnie działające przedsiębiorstwo na ogólnopolskim rynku, zgrany zespół, ciekawe projekty i nieustanny rozwój. Świętujemy pierwszą dekadę i z chęcią opowiemy Wam, jak to wszystko się zaczęło…
Współpraca między działami firmy, środkiem do jej sukcesu
Aneta Hylińska
07.10.2020
Dziś temat troszkę inny niż zwykle - współpraca między działami. Dlaczego współpraca między działami firmy powinna być ważna zarówno dla pracodawcy jak i pracownika? Odpowiadamy w najnowszym wpisie, do którego zapraszamy!
Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF.PL KOWALSKI PAWEŁCZAK S.K.A. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.