Blog

5 książek o marketingu internetowym, które musisz przeczytać!
Oliwia Wachowska
11.05.2022
Chcesz rozwinąć swoją działalność, prześcignąć konkurencję i zwiększyć sprzedaż? W zestawieniu staraliśmy się zawrzeć publikacje na różnym poziomie, skupiające się na odrębnych gałęziach marketingu, dzięki czemu w zależności od tego czego szukasz, z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, że nasze typy przypadną Ci do gustu.
Wejdź do świata podcastów i poznaj naszych ulubionych twórców!
Oliwia Wachowska
31.01.2022
Podcast to format, który wykorzystuje się już od kilku ładnych lat, jednak dopiero niedawno zyskał większą popularność. Coraz więcej osób zaczęło tworzyć tego typu formy, dzieląc się z odbiorcami ciekawymi informacjami lub prowadząc luźne dyskusje na najróżniejsze tematy. Dla tych, którzy jeszcze nie są zaznajomieni z pojęciem podcastów, spieszymy z wyjaśnieniem.
Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF.PL KOWALSKI PAWEŁCZAK S.K.A. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.