Blog

Autorski system zarządzania treścią – wyjątkowe rozwiązanie dla naszych klientów!

Autor:  Oliwia Wachowska
19.11.2021
Oceń wpis:
średnia ocen:   4.9/5 - liczba głosów:   14
Głos został już oddany
Dziękujemy za ocenę

Autorski system zarządzania treścią

Edycja i zarządzanie stroną internetową jest dla osób nietechnicznych tematem równie abstrakcyjnym, co fizyka kwantowa. Dzięki stworzonemu przez nas intuicyjnemu panelowi CMS to bardzo łatwe, nawet dla komputerowych laików. Nie trzeba znać języków programowania, wystarczą podstawowe umiejętności obsługi komputera do publikacji tekstów, zdjęć i innych treści na stronie internetowej.

CMS to anglojęzyczny skrót utworzony od nazwy Content Management System, która po polsku oznacza po prostu System Zarządzania Treścią. To niebanalne, ale jakże przydatne rozwiązanie sprawdza się zarówno w przypadku webmasterów, jak i osób, które po prostu chcą mieć kontrolę nad własną stroną.

Nasz autorski system zarządzania treścią powstał z myślą o obu tych grupach, a naszym głównym celem było jedno – dać ludziom możliwość samodzielnego zarządzania własną stroną. Niezależnie od tego, czy posiadasz doświadczenie w programowaniu, czy zupełnie się na tym nie znasz – bez problemu dasz sobie radę z wprowadzaniem dowolnych zmian w witrynie przy pomocy naszego przyjaznego systemu.

Spis treści:

 1. Jakie możliwości daje autorski system zarządzania treścią?
 2. Zalety autorskiego systemu zarządzania treścią IBIF.PL.
 3. Struktura i funkcjonalności naszego systemu zarządzania treścią.

Jakie możliwości daje autorski system zarządzania treścią?

Tytułowe rozwiązanie pozwala w dużym skrócie na wprowadzanie zmian w treści strony internetowej. Jak to dokładnie działa? Możesz przede wszystkim korzystać z najróżniejszych opcji wdrażania oraz konfiguracji treści, które zawarte są w panelu administracyjnym konkretnego systemu.

Na najbardziej podstawowym poziomie, masz możliwość dodawania, usuwania oraz edytowania treści i elementów graficznych w witrynie, a także zarządzania sposobem ich wyświetlania. Kolejnymi opcjami są: prowadzenie bloga i wszelkich działań z nim związanych (wpisy, komentarze), a także dodanie formularza kontaktowego, czy mapki z zaznaczoną siedzibą Twojej firmy. W przypadku modułu oferty masz również takie możliwości jak wdrażanie i opisywanie kategorii oraz konkretnych produktów, a także przypisywanie cen. Więcej na temat poszczególnych modułów w autorskim systemie zarządzania treścią IBIF.PL powiemy już za chwilę!

Zalety autorskiego systemu zarządzania treścią IBIF.PL

Mamy ogromny zaszczyt nieco przybliżyć Ci stworzony przez nas autorski system zarządzania treścią, który wykreowaliśmy z myślą o potrzebach naszych klientów.

W sieci każdy chce mieć poczucie bezpieczeństwa, a jeśli chodzi o sprawy związane z własną działalnością – liczymy na jeszcze większą pewność, że nasze poufne dane nie dostaną się w niepowołane ręce. Jedną z głównych zalet naszego systemu jest bezpieczeństwo. Systemy o otwartym kodzie źródłowym, które stale atakowane są przez hakerów ze względu na dodatkowe wtyczki, zawierające często niedociągnięcia, są niezwykle narażone na oszustwa, kradzieże danych, czy wyświetlanie nielegalnych treści w przypadku braku bieżącej aktualizacji. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, witryna może utracić drastyczne ilości odwiedzających, a co za tym idzie – również dochodów, poprzez trafienie na czarną listę Google.

Co dobrego może zaoferować Ci nasz system? Na to pytanie nie sposób odpowiedzieć jednym zdaniem, a zatem wypunktujemy kilka kluczowych kwestii:

 • intuicyjne i proste zarządzanie serwisem;
 • implementowanie zmian na stronie internetowej z dowolnego miejsca i urządzenia;
 • możliwość zarządzania użytkownikami (przypisywanie uprawnień i ograniczeń),
 • spójny wygląd podstron;
 • brak zbędnych funkcjonalności;
 • możliwość rozbudowy strony i dostosowania do najbardziej specyficznych potrzeb;
 • zwiększone bezpieczeństwo użytkowników i odwiedzających,
 • szybkość działania;
 • indywidualne podejście do każdego klienta;
 • duża wydajność i elastyczność;
 • 12-miesięczna gwarancja

Nasz system zapewnia odporność na ataki, bezawaryjność działania i utrzymanie spójności treści, a podłączone do niego statystyki Google Analytics – kontrolę oraz możliwość analizy ruchu użytkowników w serwisie.

Sam panel administracyjny został zaprojektowany z myślą o najbardziej zróżnicowanych potrzebach klientów. Zaletą systemu zarządzania treścią IBIF.PL jest także wspieranie działań pozycjonerskich, za sprawą tworzenia podstron przyjaznych wyszukiwarkom. System pozwala na tworzenie odrębnego tytułu i opisu dla każdej z nich, a także na umieszczanie linków wewnętrznych, tagów oraz narzędzi Google.

Oprócz tego gwarantujemy naszym klientom niezbędne wsparcie po wdrożeniu projektu oraz instrukcję obsługi, zdecydowanie ułatwiającą wykorzystanie potencjału strony. Jeżeli potrzebujesz pomocy w obsłudze systemu – z wielką przyjemnością pokażemy Ci co i jak, abyś mógł spokojnie i we własnym zakresie rozwijać swoją markę.

Jesteś ciekawy, jak to wszystko wygląda w jeszcze większym uściśleniu? Przeczytaj kolejny akapit, w którym nakreślimy Ci…

Jak wygląda struktura i funkcjonalności naszego systemu zarządzania treścią?

Struktura systemu zarządzania treścią pozwala na intuicyjne poruszanie się w jego obrębie i swobodne wprowadzanie niezbędnych zmian. Na stronie startowej znajdziesz informacje, które mogą pomóc Ci w analizie i usprawnianiu witryny.

W ramach systemu możesz dodawać, edytować oraz usuwać treści w każdej podstronie serwisu. Modułowa, elastyczna budowa systemu pozwala na dostosowanie go do konkretnych potrzeb i odpowiada za poszczególne działy oraz wprowadzanie dodatkowych funkcji. Dzięki nim istnieje możliwość implementacji tekstu, zdjęć, czy filmów do serwisu. Możesz także dodać lub usunąć dowolny moduł, jeżeli uznasz, że Twoja strona wymaga czegoś więcej albo dana podstrona okaże się zbędna.

System zarządzania treścią

W obrębie całego systemu zarządzanie treścią naszego autorstwa najważniejszą kwestią są konkretne moduły, w obrębie których możesz dokonywać zróżnicowanych zmian.

 1. Blog – w ramach tego modułu masz możliwość prowadzenia własnego bloga, zamieszczając i usuwając artykuły, przypisując je do konkretnych kategorii, tagując oraz dodając atrybuty takie jak autor, czy data publikacji. Moduł wyposażony jest w edytor tekstu, pozwalający na wyszczególnianie nagłówków, czy dodawanie odnośników oraz elementów graficznych i wiele innych.
 2. Multimapa – moduł pozwala na dodanie mapy oraz oznaczenie na niej wybranych lokalizacji z przypisanymi danymi teleadresowymi. Opcja filtrowania zawarta w module pozwala na zawężenie regionów. Dzięki takiemu rozwiązaniu umożliwisz osobom odwiedzającym Twoją stronę sprawne odnalezienie danego obiektu.
 3. Landing Page – w obrębie modułu istnieje możliwość samodzielnego utworzenia strony docelowej, która wyświetli się użytkownikom po kliknięciu w reklamę. Takie rozwiązanie pozwoli na zwiększenie liczby konwersji oraz ruchu na stronie internetowej, poprawiając skuteczność kampanii.
 4. Menu – moduł umożliwia stworzenie spersonalizowanego menu, zapewniając odwiedzającym swobodną, intuicyjną nawigację w obrębie strony internetowej. Pozwala również na dodawanie, usuwanie, edycję oraz zmianę kolejności poszczególnych pozycji, dostosowując je do specyfiki branży.
 5. Newsletter – w ramach tego modułu będziesz miał możliwość pozyskiwania adresów mailowych odwiedzających, kórzy wyrazili zgodę na zapisanie się do newslettera w celu późniejszego wysyłania wiadomości ofertowych.
 6. Linki wewnętrzne – moduł pozwala na automatyczne dodawanie linków w treściach na stronie internetowej, gwarantując lepszą optymalizację oraz generując ruch w obrębie witryny. W przypadku dużych sklepów i obszernych stron moduł pozwala zaoszczędzić godziny pracy, usprawniając proces linkowania.

Odpowiedzi na wszystkie pytania w związku z technicznymi kwestiami obsługi naszego systemu zarządzania treścią znajdziesz w instrukcji obsługi panelu administracyjnego. Rozpisaliśmy w niej każdy aspekt działania systemu, aby nie pozwolić na żadne niejasności.

Odpowiednio zarządzana strona internetowa poprawi widoczność Twojej firmy w wyszukiwarce!

A co najważniejsze – możesz mieć na nią pełny wpływ, właśnie za sprawą autorskiego systemu zarządzania treścią IBIF.PL!

To rozwiązanie jest wynikiem naszej chęci podarowania wszystkim klientom maksymalnie intuicyjnej przestrzeni, w której wprowadzanie zmian będzie przebiegało miło i przyjemnie. Nasze rozwiązanie pozwala na kontrolowanie strony internetowej bez specjalistycznej wiedzy programistycznej, ponieważ nie uważamy, że powinna być ona konieczna do swobodnego zarządzania swoją własną stroną.

Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem dla swojej działalności? Skontaktuj się z nami! Zapytaj o bezpłatną wycenę i pozwól swojej firmie rozwinąć skrzydła z IBIF.PL!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Paweł KowalskiObsługa klienta kluczowego
kategoria:  Web design
Oceń wpis:
średnia ocen:   4.9/5 - liczba głosów:   14
Głos został już oddany
Dziękujemy za ocenę

Komentarze

Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF.PL KOWALSKI PAWEŁCZAK S.K.A. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.