Blog

Chat GPT – jak bardzo inteligentna jest sztuczna inteligencja?
Magdalena Krawczyńska
04.05.2023
Sztucznej inteligencji nie trzeba promować. Budzi ona wystarczające zdumienie, by poznały ją miliony osób. To zdumienie nie pochodzi znikąd. Tworzone przez AI (Artificial Intelligence) grafiki, fotografie i teksty naśladują i przypominają te tworzone przez człowieka. Korzystając ze sztucznej inteligencji, łatwo więc ulec złudzeniu obcowania z żywą osobą. Jeszcze nie tak dawno szok wzbudzały umiejętności DALL-E 2, czyli oprogramowania generującego obrazy po wpisaniu tekstu. Obecnie trudno nie natknąć się na artykuł poruszający temat Chatu GPT. Czym jest Chat? Jak bardzo jest inteligentny? Czy zastąpi ludzi w pracy? W poniższym wpisie znajdziesz kilka refleksji na ten temat.
Poznaj nowoczesny sposób raportowania z Google Data Studio!
Oliwia Wachowska
15.02.2022
Google Data Studio (GDS) to narzędzie służące do wizualizacji danych, które zupełnie zrewolucjonizowało sposób przygotowywania raportów biznesowych. Zanim jednak opowiemy o możliwościach tego innowacyjnego rozwiązania, postaramy się pokrótce wyjaśnić, czym właściwie jest Google Data Studio.
Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF.PL KOWALSKI PAWEŁCZAK S.K.A. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.